Watch Movie Online Free

HDTV7.5Bad Sisters

Bad Sisters

U seriji, mješavini mračne komedije i trilera, pratimo živote sestara Garvey koje povezuje prerana smrt roditelja i obećanje da će uvijek štititi jedna drugu.

TV-MAApple TV+
7.5
2022Comedy42 minPlay
HDTV7.6Frasier

Frasier

Pratite Frasiera Cranea u sljedećem poglavlju njegova života dok se vraća u Boston, Massachusetts, s novim izazovima s kojima se mora suočiti, novim vezama koje treba iskovati i starim snom ili dva koje će konačno ispuniti.

TV-14Paramount+
7.6
2023Comedy30 minPlay
HDTV6.9Somebody Somewhere

Somebody Somewhere

Inspirirana životom komičarke i pjevačice Bridget Everett, serija prati Sam, stanovnicu Kansasa koja se bori s uklapanjem u kalup rodnog grada. Pjevanje je njezin spas dok se bori s gubitkom i prihvaćanjem.

TV-MAHBO
6.9
2022Comedy minPlay
HDTV6.8The Franchise

The Franchise

Ekipa nepopularne filmske franšize bori se za svoje mjesto u okrutnom i nemilosrdnom kinematografskom svijetu. Franšiza rasvjetljuje tajni kaos u svijetu filmova o superjunacima da bi postavila pitanje - kako se uopće filmska kobasica snimi? Jer svaki neuspjeh ima priču o nastanku.

TV-MAHBO
6.8
2024Comedy minPlay
HDHot Frosty

Hot Frosty

Kada čarobnim šalom oživi šarmantnog snjegovića, može li mlada udovica uz njegovu pomoć ponovo otkriti romansu, smijeh i blagdansko veselje prije negoli se otopi?

PG
0.0
2024Comedy90 minPlay
Bounty Hunters

Bounty Hunters

Lee Shan i Ayo bivši su agenti Interpola koji su sada lovci na glave i love bjegunce za novčane nagrade. Kad njima dvojici namjeste bombaški napad na hotel, udružuju se s legendarnim lovcem na glave po imenu Cat, zajedno s njezinim suigračima, kako bi pronašli pravog bombaša.

NR
0.0
2016Action106 minPlay
HDTVSpice Up Our Love

Spice Up Our Love

Autorica web-romana s ocjenom R, Nam Ja-yeon, čarobno je zamijenjena ženskom protagonisticom vlastitog romana! Nepredvidiva ljubavna fantazija odvija se između zauvijek same autorice i glavne uloge njenog ljubavnog romana, Kang Ha-juna.

NRPrime Video
0.0
2024ComedyPlay
HDSnatch Up

Snatch Up

Torba za golf puna novca pokreće bijesnu potjeru između nezaposlenog čovjeka, dostavljača, gangstera, ubojice i policajca.

NR
0.0
2018Action101 minPlay
HD9.2Gepack

Gepack

Four companions embark on a journey to the seaside, but their trip takes an unexpected turn as they discover a stowaway. This sets off a cascade of events, challenging them with dilemmas that will test the foundation of their friendship.

NR
9.2
2024Adventure97 minPlay
HD7.4Sing: Thriller

Sing: Thriller

U ovom animiranom kratkometražnom filmu s likovima iz popularnih filmova „Pjevajte s nama” Buster Moon priredi zvjezdani spektakl na pjesmu „Thriller” Michaela Jacksona.

G
7.4
2024Animation11 minPlay
HD4.6Carved

Carved

Grupa preživjelih nađe se zarobljena u historijski rekonstruiranom selu za na Noć vještica, gdje se moraju ujediniti u borbi protiv razumne, osvetoljubive tikve …

R
4.6
2024Comedy94 minPlay
HDTV8.3Queen of Tears

Queen of Tears

The queen of department stores and the prince of supermarkets weather a marital crisis—until love miraculously begins to bloom again.

NRtvN
8.3
2024Comedy minPlay
HD0The Union

The Union

Građevinski radnik iz New Jerseyja prijeđe put od običnog čovjeka do špijuna kad ga njegova davno izgubljena srednjoškolska ljubav angažira za špijunsku misiju.

PG-13
0
2024Action109 minPlay
HDTV0Cinderella at 2AM

Cinderella at 2AM

Ha Yun-seo je saznala da je Seo Ju-won, njezin ljubavnik s kojim je bila 3 godine, najmlađi sin bogate obitelji. Dobiva novac u zamjenu za prekid s njim. Yun-seo pokušava sve kako bi raskinula stvari, ali Ju-won ne popušta.

NRCoupang Play
0
2024Comedy60 minPlay
TV0Agatha All Along

Agatha All Along

Smješten nakon događaja u “WandaVision“, Agatha Harkness regrutuje neke nevjerovatne saveznike u svojoj potrazi da povrati svoje nekadašnje moći …

TV-14Disney+
0
2024Action42 minPlay
7.8Officer Black Belt

Officer Black Belt

Nadareni majstor borilačkih vještina koji ne podnosi nepravdu udruži snage sa službenikom za uvjetne kazne u borbi protiv kriminala.

R
7.8
2024Action108 minPlay
0Jorgovani

Jorgovani

Katarina i Igor su glumci koji su zajedno i na platnu i van njega. Zaslepljeni bljeskovima i zaglušeni aplauzom, oni, iako nerazdvojni, dugo se nisu čuli ni videli, sve do dodele nagrada za najbolju seriju godine, na kojoj će se okupiti cela ekipa. Tu će se otkriti sve – i dobro, i loše i ružno filmske i TV industrije u Srbiji danas. Postat će jasno da su njihovi životi veća melodrama od one u kojoj su glumili.

NR
0
2024Comedy83 minPlay
0The Killer’s Game

The Killer’s Game

Veteran ubica dobija dijagnozu smrtonosne bolesti i odobrava likvidaciju samog sebe. Nakon što naruči sopstveno ubistvo, vojska bivših kolega kreće u akciju, a nova informacija izlazi na videlo. Haos nastaje.

R
0
2024Action104 minPlay
6.8My Old Ass

My Old Ass

An 18th birthday mushroom trip brings free-spirited Elliott face-to-face with her wisecracking 39-year-old self. But when Elliott’s "old ass" starts handing out warnings about what her younger self should and shouldn't do, Elliott realizes she has to rethink everything about family, love, and what's becoming a transformative summer.

R
6.8
2024Comedy89 minPlay
6.1Technoboys

Technoboys

They're fierce, they're iconic, they're back — and they're totally lost. A boyband seeking a renaissance must navigate a world they barely understand.

NR
6.1
2024Comedy109 minPlay
5.6Mother, Couch

Mother, Couch

The members of a dysfunctional family find themselves mysteriously trapped in an antiquated furniture store when their elderly matriarch suddenly refuses to get up from one of the display couches.

NR
5.6
2024Comedy96 minPlay
6.5The Sacred Spirit

The Sacred Spirit

José Manuel and the other members of the ufology association Ovni-Levante meet weekly to exchange information about extraterrestrial messages and abductions. Julio, their leader, dies unexpectedly, leaving José Manuel as the only person who knows about the cosmic secret that could alter the human future.

NR
6.5
2021Comedy97 minPlay
5.6Time of Happiness

Time of Happiness

True love is not about perfection, it is hidden in flaws. The movie 'Mutluluk Zamani' (Time of Happiness) tells the story of Mert (Baris Arduc) who creates his 'perfect' life without facing his past and Ada (Elcin Sangu) who builds her own way of life based on all of her past experiences.

NR
5.6
2017Comedy108 minPlay
4.6Bad Newz

Bad Newz

After a whirlwind marriage with social media influencer Akhil Chadha that ends in divorce, chef Saloni Bagga meets hotelier Gurbir Pannu. One night with Gurbir – and then also with Akhil – leads to Saloni getting pregnant. But who's the father? By a one-in-a-billion twist of fate, Saloni is carrying twins – and not just any twins, each child has a different father!

NR
4.6
2024Comedy140 minPlay