Watch Movie Online Free

7The Princess Switch

The Princess Switch

When a down-to-earth Chicago baker and a soon-to-be princess discover they look like twins, they hatch a Christmastime plan to trade places.

PG
7
2018Comedy101 minPlay
5Backtrace

Backtrace

The lone surviving thief of a violent armored car robbery is sprung from a high security facility and administered an experimental drug.

R
5
2018Action87 minPlay
4.2Angels Fallen: Warriors of Peace

Angels Fallen: Warriors of Peace

When an Iraq War veteran receives a calling from a higher power, he embarks on a mission to stop a fallen angel from raising an army of the dead to take over the world.

NR
4.2
2024Action103 minPlay
5.8Identity Thief

Identity Thief

When a mild-mannered businessman learns his identity has been stolen, he hits the road in an attempt to foil the thief -- a trip that puts him in the path of a deceptively harmless-looking woman.

R
5.8
2013Comedy111 minPlay
6Superintelligence

Superintelligence

When an all-powerful Superintelligence chooses to study the most average person on Earth, Carol Peters, the fate of the world hangs in the balance. As the A.I. decides to enslave, save or destroy humanity, it’s up to Carol to prove that people are worth saving.

PG
6
2020Comedy106 minPlay
6.1The Girl in the Spider’s Web

The Girl in the Spider’s Web

After being enlisted to recover a dangerous computer program, hacker Lisbeth Salander and journalist Mikael Blomkvist find themselves caught in a web of spies, cybercriminals and corrupt government officials.

R
6.1
2018Action115 minPlay
6.7Skate Kitchen

Skate Kitchen

Camille's life as a lonely suburban teenager changes dramatically when she befriends a group of girl skateboarders. As she journeys deeper into this raw New York City subculture, she begins to understand the true meaning of friendship as well as her inner self.

R
6.7
2018Comedy106 minPlay
6.9The Big Trip

The Big Trip

A goofy stork mistakenly delivers a baby panda to the wrong door. A bear, a moose, a tiger and a rabbit set on an arduous but fun-filled adventure through the wilderness to return the panda to its rightful home.

G
6.9
2019Adventure84 minPlay
5.9The Last Witch Hunter

The Last Witch Hunter

The modern world holds many secrets, but by far the most astounding is that witches still live among us; vicious supernatural creatures intent on unleashing the Black Death upon the world and putting an end to the human race once and for all. Armies of witch hunters have battled this unnatural enemy for centuries, including Kaulder, a valiant warrior who many years ago slayed the all-powerful Witch Queen, decimating her followers in the process. In the moments right before her death, the ...

PG-13
5.9
2015Action106 minPlay
HD7.3Cape Fear

Cape Fear

Sam Bowden (Nick Nolte) je odvjetnik i pravi ženskar koji je prevario svoju suprugu Leigh Bowden (Jessica Lange). Sam, Leigh i njihova 15-ogodišnja kći Danielle (Juliette Lewis) sele se u izolirani grad na Floridi kako bi počeli ispočetka. Međutim, Sam se odmah počne motati oko jedne službenice, 16-ogodišnje Lori Davis (Illeana Douglas). U međuvremenu, Leigh je zatvorena u kući, iskaljujući svoju gorčinu na Danielle. Ipak, Samova nevjera postane najmanjim problemom koji muči Leigh. Prije ...

NR
7.3
1991Crime128 minPlay
HD7You Resemble Me

You Resemble Me

Istinita priča o Hasni Ait Boulahcen lažno optuženoj da je prva žena bombaš samoubojica u Europi. U priči o dvjema sestrama na periferiji Pariza izbijaju kulturološke i međugeneracijske traume. Najstarija Hasna bori se da pronađe svoj identitet.

NR
7
2022Drama90 minPlay
HD6.3No Down Payment

No Down Payment

Bračne poteškoće četiri para koji žive u stambenoj zgradi u južnoj Kaliforniji postaju isprepleteni. Među nesrećnim parovima su nesrećni Džeri Fleg i njegova supruga Izabel, koketna Leola Bun i njen sadistički muž Troj, vredni Herman Krajcer i njegova supruga Beti, koja ima razumevanja, i novopečeni bračni par Džin i Dejvid Martin.

NR
6.3
1957Drama105 minPlay
HDTV5.7Limetown

Limetown

Serija nastala prema istoimenom podcastu Zacka Akersa i Skipa Bronkieja, prati Liu Haddock (Jessica Biel), novinarku radija APR koja pokušava riješiti misterij nestanka 300 osoba iz neuroznanstvenog istraživačkog centra u Tennesseeju. Limetown je popularni podcast iz 2015. koji se vrlo brzo nakon svoje premijere popeo na prvo mjesto na iTunesima.

TV-14Facebook Watch
5.7
2019Drama30 minPlay
Kraj SerijeTV7.0Dublin Murders

Dublin Murders

Detektivi su poslati da istraže ubistvo mlade devojke na periferiji Dablina, ali kako se slučaj nestale dece pogoršava, prisiljeni su suočiti se s tamom koja leži u njihovoj prošlosti. Serija je zasnovana na seriji knjiga Dublin Murder Squad Tane Frenč. Prva sezona obuhvata događaje iz prve dve knjige, In the Woods i The Likeness.

TV-MABBC One
7.0
2019Crime60 minPlay
HDTV8.9Breaking Bad

Breaking Bad

Walter White je srednjovječni profesor kemije koji jednog dana doznaje da boluje od neizlječivog raka pluća, a prognoze nisu sjajne. Uz sve to, ima hendikepirano dijete i trudnu ženu. Prije nego umre, odlučuje da će se pobrinuti za svoju obitelj pa u podrumu stvori laboratorij za proizvodnju droge. Seriju je stvorio Vince Gilligan koji je radio i na „Dosjeima X“, omiljenoj seriji svih zaljubljenika u mistično i natprirodno. Mnogi kritičari pohvalili su odličnu glumu, a serija je općenito ...

TV-MAAMC
8.9
2008CrimePlay
HD7.2Ferdinand

Ferdinand

Od redatelja velikih animiranih hitova Rio i Ledeno doba, stiže Ferdinand, film o velikom biku sa još većim srcem koji bi radije mirisao cvijeće, nego ulazio u borbu sa matadorima. Nakon što su ga ljudi pogrešno doživjeli kao jednu razuzdanu zvijer, Ferdinanda zarobljavaju i odvode od kuće. Odlučan da se vrati u obitelj, on okuplja tim krajnjih suprotnosti i kreće na nevjerojatnu avanturu.Priča o Ferdinandu dokazuje da ne smijemo imati predrasude i suditi o niti jednoj osobi ili životinji ...

PG
7.2
2017Adventure108 minPlay
HD5.5Twisted

Twisted

Jessica, čiji je otac bio serijski ubica, sada je policajka koja istražuje ubistvo. Uskoro se nalazi usred sopstvene istrage, jer njeni bivši ljubavnici umiru jedan po jedan...

NR
5.5
2004Action97 minPlay
HD6The I Inside

The I Inside

Simon (Ryan Phillippe) se nakon teške nesreće budi u bolnici. Sjeća se tko je te uspijeva povezati članove obitelji, no iz sjećanja su mu izbrisane posljednje dvije godine života… Triler 'Izbrisana sjećanja' Rolanda Suse Richtera uspješno se služi uvijek zahvalnom temom amnezije kako bi prikazao nekoliko paralelnih verzija realnosti glavnog lika, držeći nas u nedoumici do posljednje scene. U intrigantnoj priči o bratskoj ljubavi i ljubomori, ubojstvima i ucjenama u ulozi psihički ...

NR
6
2004Drama90 minPlay
HD3.9Taken Heart

Taken Heart

Kejt Džonson je samohrana majka i uspešan tajni detektiv. Kada njena ćerka Nina ode u Punta Diu u Belizeu da pomogne lokalnom sirotištu, biva kidnapovana od strane kartela "Crvena smrt". Kejt, pošto nije imala poverenja u lokalne vlasti, putuje u Belize da nađe svoju nestalu ćerku. Tamo upoznaje Franciska Orizaga, bivšeg marinca koji pristaje da joj pomogne. Tokom istrage, Kejt otkriva koliko je jak uticaj "Crvene smrti" u Punta Dii. Njena pitanja nailaze na ćutanje i uplašene poglede ...

NR
3.9
2017Action89 minPlay
HD7.0Religulous

Religulous

Dokumentarni film prati duhovitog poilitičkog komentatora na njegovom neobičnom duhovnom putovanju po svetu, u kojem intervjuiše ljude po pitanju Boga i religije...

R
7.0
2008Comedy101 minPlay
HD7.0Gridiron Gang

Gridiron Gang

"Gridiron Gang" priča je o mladome socijalnom radniku Seanu Porteru, koji radi u kampu za maloljetničke delinkvente, te osnuje srednjoškolsku nogometnu momčad od buntovničke skupine opasnih tinejdžera kako bi ih naučio poštovati sebe i društvo. Ali Porter prvo mora pobijediti otpor nadređenih – skeptičnih šefova i trenera suparničkih škola koji ne žele da se njihovi igrači miješaju s osuđenim kriminalcima na nogometnome terenu.

PG-13
7.0
2006Crime125 minPlay
4.8Doom: Annihilation

Doom: Annihilation

Grupa svemirskih marinaca odgovara na poziv u pomoć iz baze na Marsovom mjesecu, samo kako bi otkrili da su ga preplavila demonska bića koja prijete stvoriti pakao na Zemlji.

R
4.8
2019Action97 minPlay
HD7.2Last Christmas

Last Christmas

Emila Clarke (Igra prijestolja), Henry Golding (Slatka mala tajna, Crazy Rich Asians) i Emma Thompson (dvostruka dobitnica Oscara) glume za Paul Feiga (Slatka mala tajna) u Last Christmasu, romantičnoj komediji inspiriranoj glazbom Georga Michaela. Emma ujedno potpisuje i scenarij u suradnji s Bryony Kimmingsom.Kate (Clare) tumara Londonom dok njezine cipele zvone, kao iritantna posljedica spleta nesretnih okolnosti koje je dovode do posla vilenjaka u Božićnom dućanu koji je otvoren cijele ...

NR
7.2
2019Comedy102 minPlay
6.3Bandits

Bandits

Joe Blake (Bruce Willis) i Terry Collins (Billy Bob Thornton) pljačkaši su banaka, begunci koji se nizom pljački nadaju finansirati svoj san o penziji „južno od granice". Neodoljivi Joe i njegov hipohondrični partner Terry postaju poznati kao „pljačkaši koji prenoće", najslavniji lopovi u zemlji, pustošeći od Oregona do Kalifornije i ostavljajući za sobom užasnute bankare, loše krinke i zadivljenu javnost.

PG-13
6.3
2001Comedy123 minPlay